WYPADKI DROGOWE

Nietrzeźwi sprawy wypadków drogowych | 2025

Śmiertelne żniwo nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego

| | foto: KPP w Świeciu

W tygodniu 15 - 21 czerwca 2026 roku policja na drogach całej Europy prowadzi zwiększone kontrole trzeźwości wśród kierowców. Przed rokiem w Polsce nietrzeźwi uczestnicy ruchu spowodowali 1358 wypadków, w których odsetek zabitych stanowił 13 proc. wszystkich ofiar śmiertelnych!

45-letni kierowca samochodu dostawczego sprawcą śmiertelnego potrącenia mieszkanki Świecia, 9 listopada 2025 roku | Jedź Bezpiecznie

W 2025 roku na polskich drogach doszło do 20 925 wypadków (dane policji). W ich następstwie 24 590 osób odniosło obrażenia, a 1660 osób straciło życie. do blisko 92 proc. tych zdarzeń doprowadzili kierujący pojazdami mechanicznymi, a w prawie 4 proc. winni byli piesi.


Kim są sprawcy wypadków pod wpływem alkoholu?

Uczestnicy ruchu drogowego będący pod działaniem alkoholu (stan nietrzeźwości lub stan po użyciu alkoholu) spowodowali 1358 wypadków (6,5 proc. ogółu). Najczęściej byli to kierowcy samochodów osobowych (755 osób), rowerzyści (139 osób) i kierujący hulajnogą elektryczną (77 osób).

W zdarzeniach tych 2168 osób zostało rannych (8,7 proc. ogółu), a 212 poniosło śmierć (12,8 proc. ogółu). Najwięcej poszkodowanych było z winy kierowców samochodów osobowych (1016 osób), rowerzystów (129 osób) i użytkowników hulajnogi elektrycznej (86 osób).

Za ofiary śmiertelne odpowiadali nietrzeźwi kierowcy samochodów osobowych (105 zabitych) oraz rowerzyści i motocykliści (po 11 zabitych). W tym przypadku kierujący hulajnogą elektryczną nie przyczynili się do żadnej śmierci.

Najwięcej wypadków spowodowali nietrzeźwi kierujący w wieku 25-39 lat (487 zdarzeń). Oni też przyczynili się do obrażeń ciała 597 osób i śmierci 66 osób (blisko 50 proc. ogółu).

Na drogach tych województw alkohol doprowadził do największej liczby tragedii

Najwięcej takich zdarzeń miało miejsce na Mazowszu z wyłączeniem obszaru działania Komendy Stołecznej Policji (254), Małopolsce (198) i w województwie łódzkim (174). Łącznie to 35 proc. tych wypadków.

W tym samym zestawieniu rannych zostało 287, 229 i 217 osób (także 35 proc. ogółu).

Przez nietrzeźwych uczestników ruchu najwięcej zabitych było na drogach województwa mazowieckiego (46 osób), łódzkiego (18 osób) oraz lubelskiego i świętokrzyskiego (po 16 osób). Łącznie to 45 proc. wszystkich ofiar nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

W przypadku tego ostatniego województwa trzeba podkreślić, że to następstwa 64 wypadków, a więc trzykrotnie mniej zdarzeń niż np. w Małopolsce.

Lato, popołudnie, weekendy „na podwójnym gazie”

Okresem, w których doszło do największej liczby wypadków z winy nietrzeźwych kierujących były miesiące letnie:

  • sierpień 2025: 147 zdarzeń, 183 rannych i 17 zabitych,

  • wrzesień 2025: 124 zdarzenia, 146 rannych i 8 zabitych,

  • lipiec 2025: 122 zdarzenia, 160 rannych i 14 zabitych,

  • czerwiec 2025: 111 zdarzeń, 127 rannych i 13 zabitych.

Liczba wypadków, do których doprowadzili nietrzeźwi kierujący rosła pomiędzy godzinami 15:00-22:00. Najczęściej dochodziło do nich w niedziele (372), soboty (352) i piątki (278).

Na 200 kierujących jedna osoba była pod wpływem alkoholu

W 2025 roku funkcjonariusze policji przeprowadzili 17 913 462 kontrole trzeźwości. W ich efekcie ujawniono 92 532 nietrzeźwych kierujących. Statystycznie była to więc co 194 osoba.

Należy tu podkreślić, że w porównaniu do 2024 roku, wzrosła o 1 875 367 liczba kontroli, a o 208 liczba kierujących „na podwójnym gazie”.